svatby logo
extradeco
but

1. Jak dlouho trvá příprava dekorací pro hostinu přibližně 50 osob? - Pro 4 dekoratéry cca 5 hodin středně náročná výzdoba.
2. Lze objednat zapůjčení mobiliáře a doplňků bez instalace a květin? - Tuto službu neposkytujeme.
3. Jsou vaše potahy vhodné na všechny typy židlí? - Většina našich potahů se instaluje na židle bez opěrek na lokty. Na židle s opěrkou máme také řešení, je však vhodné přizpůsobit celkový vzhled tabule.
4. Lze objednat Studio ExtraDeco pro dekoratérské služby mimo hlavní město? - Ano, pracujeme i mimo hlavní město. Cenová kalkulace je pak rozšířena o vícenáklady spojené s cestovným, obhlídkou místa konání atd.
5. Kdy je optimální začít s plánováním výzdoby a dekorací obřadu nebo hostiny? - Jednoduše řečeno, aby vaše svatba byla tou jedinečnou, je potřeba přizpůsobit výzdobu Vašim představám a optimalizovat výběr barev, doplňky a celkový styl. Budeme rádi, pokud obdržíme tyto informace současně s objednávkou nejpozději 3 týdny před termínem konání.
6. Lze objednat výzdobu a dekorace pro malou hostinu v soukromí? - Ano. Připravíme i malá rodinná posezení nebo zahradní párty.
7. Jak si mám vybrat dekoratéra? - Navštivte dvě až tři dekoratérská studia nebo jejich web a prohlídněte si různé styly zdobení. Ptejte se, co nabízejí a hlavně za jaké ceny. Je také důležité, abyste se s osobou, se kterou budete v kontaktu, cítili dobře, aby Vám spolupráce byla příjemná.
8. Jak získáte reference posledních klientů? - Rádi Vám je předložíme na osobní schůzce.

Neváhejte nás kontaktovat.
info@extradeco.cz

pic1
but pic2
but pic3 CZ    EN 

home
svatba
dety
fotogalerie
navic
faq
kontakt
pic4
bt pic5
studio info@extradeco.cz